BERNVAKARIS

Bernvakaris! Ypatinga laisvės ir viengungiško gyvenimo džiaugsmo šventė!

Šia proga ir jaunikiui ir jo draugams reikia pašėlti nepakartojamai ir nepamirštamai! Ką gali žinoti, gal tai paskutinis šėliojimas su draugais :)...

Bernvakariui GIGA dažasvydžio komanda turi parengusi ypatingą programą, kuri derinsis su visais klientų poreikiais ir pageidavimais!

Pirmiausiai - atvykimas! Dažni klientai atgabena kaltininką jau neblogai paruoštą - apribota judėjimo ir matymo laisve! Jaunasis būna surištom rankom ir užrištom akim! Klientams pageidaujant, GIGA komanda už nedidelį sutartinį mokestį gali suorganizuoti jaunojo, o mergvakario atveju - jaunosios, pagrobimą ir atgabenimą į mūšio zoną! Pagrobimo atveju, vengiant nesusipratimų ir sužalojimų, reiktų dalyvauti bent vienam iš artimiausių draugų!

Atvykus, galimas bernvakario kaltininko apklausos, t.y. teorinio pasiruošimo naujam gyvenimui, pagal kitų svečių iš anksto paruoštą klausimyną, ritualas, už neteisingus atsakymus baudžiant vienu kitu dažų kamuoliuku!

Pagal pageidavimą jaunikį galima patikrinti dėl orientacijos ir streso suvaldymo įveikiant įvairias kliūtis užrištomis akimis ir aplink šaudant priešams!

Pagal pageidavimą: bernvakario kaltininkas ieško ir atkovoja iš negeriečių "būsimąją"! Šiuo atveju, jaunasis, kaip ir dera - nemirtingas!

Atkovojus ir pargabenus "būsimą žmoną" į saugią zoną, reikalingas jos "atgaivimas". Čia yra privatus ir net šiek tiek intymus reikalas, todėl smulkių detalių išduoti negalime.

Bernvakariui įsibėgėjant, jaunikis iš savo svitos suformuoja dvi komandas, kurios kariauja tarp savęs dėl tam tikrų smagių atributų. Ieško ir pargabena moteriškas kelnaites, batelius ar liemenėles!

Pagerbti bernvakario kaltininką, skirta ir dar viena rungtis: zuikio medžioklė!

Šįkart svečiai be ceremonijų stengsis sumedžioti jaunikį, ir tik jo greičio, lankstumo ir gudrumo dėka yra įmanoma ir po šios rungties išsaugoti draugystę!