• SENAJAME FRENKELIO („ELNIO“) FABRIKE

• LAUKO AIKŠTELĖJE MIŠKE, ŠALIA TVENKINIO (nuo Šiaulių 5 km.)

• GALIMYBĖ RENGINĮ TURĖTI BET KURIOJE KLIENTO PASIRINKTOJE VIETOJE ARBA ORGANIZATORIŲ PARINKTOJE VIETOJE GAMTOJE

• Tel.: 8-606 39838

APIE MUS

Apie dažasvydį daugelis žino ar yra girdėję. Turime dvi dažasvydžio aikšteles, kuriose galime išpildyti, praktiškai, visus šios sportiškos pramogos mėgėjų norus bei įgeidžius.

Senajame Frenkelio odų fabrike (Vilniaus 72, Šiauliai) turime didelę žaidimų aikštelę , kurioje priimame pramogautojus bet kokiu oru. Esame dėkingoje vietoje, kur mus galima pasiekti ne tik pėsčiomis automobiliu ar dviračiu, bet ir miesto 6 ir 1 maršruto autobusais. Šaltuoju metų laiku suteikiame šildomas patalpas žaidėjams persirengti. Renginio vedėjai čia pasiūlys Jums begalę linksmų, o jei pageidaujate, ir rimtų, realistiškų žaidimų scenarijų bei užduočių. Turime galimybę pramogautojams po renginio suteikti sąlygas užkandžiams, tortui ar picai suvalgyti. Iš anksto suderinus, galime bendradarbiauti renginio scenarijaus kūrimo bei įgyvendinimo procesuose su organizatoriais. Patį renginį saugiai gali stebėti nenorintys, negalintys ar lydintys žaidėjus asmenys.

Nenorintys stebėti renginio turi galimybę, jo metu, aplankyti šalia esančius Frenkelio vilos ar katinų muziejus, pasivaikščioti po ES lėšomis renovuotą Talkšos ežero vakarinę pakrantę, aplankyti Frenkelio, Auksinio berniuko ir Geležinės lapės skulptūras.

Šiltuoju metu patogu išsimaudyti šalia tyvuliuojančiame šiauliečių mėgiamame Prūdelio vandens telkinyje.

Realistiškų scenarijų, sporto, gryno oro ir šašlyko dūmo mėgėjams galime pasiūlyti įspūdingą teritoriją 5 km nuo Šiaulių miesto centro, kuriame gausu griovių, medžių, krūmų, pievų, kalvų. Čia įmanomos įvairiausios misijos, užduotys, mūšiai, pradedant kovomis dėl vėliavų, baigiant, žaidėjų labiausiai mėgstamais kalvos arba aukštumos šturmu. Po renginuko yra galimybė išsimaudyti prude,pasilepinti saulute pievelėje ar išsikepti šašlyką. Teritorija nuomojama, todėl,renkantis pramogą ten, papildomai kainuotų asmeniui 6 eurai.

Turime galimybę atvykti į kliento pageidaujamą vietą ir vesti renginuką ten. Vienintelė sąlyga - mūsų instruktorių nurodytų saugumo reikalavimų besąlyginis vykdymas. Šiuo atveju, klientas turi galimybę išbandyti savo susigalvotą mūšio strategiją ir taktiką savo teritorijoje. Juk sakoma, kad namie ir sienos padeda!

Taip pat galime pasiūlyti išbandyti dažasvydį miške, mūsų nurodytoje, iš anksto sutartoje vietoje!

Renginių metu, klientų pageidavimu, naudojama saugi pirotechnika (dūmų užuolaidos, petardos ir pan.)

Maloniai prašome mus aplankyti!!!